ТНМК – Мій Демон
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Мій Демон (Кліп)

Панотець-спокусник, алкоголь і Бентлі на євробляхах: «ТНМК» екранізували вже третій трек зі свого крайнього міні-альбому під назвою «7» – пісню «Мій демон». Зйомки провадили спеціалісти Manifest Production (режисери – Діма Маніфест та Дмитро Шмурак), з якими колектив декілька років назад створював ще один ролик – «Дзеркало». Зауважимо, що «Мiй демон» продовжує тему боротьби світлих і темних сил (ангелів і демонів), розкриту в попередньому відео групи на пісню «Янголи».

Головну чоловічу роль у кліпі «Мій демон» втілив відомий український актор Анатолій Пашинін, який висунув перед знімальною командою всього одну умову: переказати виділений гонорар у повному обсязі на лікування хворого військового Назара Опришка на псевдо Друг Бористень.

«Дякую, Художники! Ви, благородні люди, рятуєте мені Друга Борестеня!» – пише актор у Facebook, звертаючись до музикантів «ТНМК».

Олександр «Фоззі» Сидоренко: «Композиція «Мій демон» була написана мною у Чорногорії, після шести поспіль годин мого перебування в оточенні росіян. Її рядок «Все буде моїм» – це варіація на тему відомого малоросійського анекдоту «як не з’їм, то понадкушую». Але сучасний українець уже не понадкушує, він точно покусає. Сама пісня – про бажання позбутися малороса в собі, хоча погубити демона можливо тільки разом із його носієм. В середині кожного з нас живе внутрішній янгол і демон, це нормально. Другого варто берегти, адже він не дає першому сидіти склавши крила, підштовхує його до дії».

ТНМК – Мій Демон
ТНМК y FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *