ТНМК & МАСО «Слобожанський» - Симфо хіп-хоп
Живі виступи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК & МАСО «Слобожанський» – Симфо хіп-хоп (Фільм-концерт)

Учасники гурту «Танок на Майдані Конґо» підготували для своїх прихильників приємний сюрприз – офіційну live-платівку «Симфо хіп-хоп» та однойменний фільм-концерт. Зазначимо, що презентований аудіо-контент не буде видаватися на CD і вже доступний для купівлі на сторінках онлайн-сервісів iTunes та Google Play.

Щодо фільму-концерту, то його можна придбати у форматі DVD на живих концертах «ТНМК», або, написавши на e-mail tnmkshop@gmail.com. Одними з перших цей реліз мали змогу переглянути глядачі Першого Національного телеканалу, а вже за декілька днів музиканти виклали його на офіційний канал YouTube.

Музична стрічка «Симфо хіп-хоп» вмістила у себе запис концерту «ТНМК» спільно із Молодіжним Академічним Симфонічним Оркестром «Слобожанський» («Віртуози Слобожанщини») у київському театрі ім. Івана Франка, який відбувся 3 жовтня 2013 року. У ній зібрано сімнадцять композицій гурту в унікальному аранжуванні, а також коментарі присутніх відомих глядачів – Олександра Педана, Сергія Сивохо, Віктора Придувалова, Андрія Шабанова, Ігора Панасова та Катерини Судоргіной.

«Запис – Олександр «Умка» Заглада, Олег Артим, звукорежисер – Олег Артим, саундпродюсер – Олег «Фагот» Михайлюта, Fahot Production House. Оркестрування, аранжування, диригент – Юрій Яковенко. Виробництво: Congo Vision, Mental Drive, Privat-TV, St.Mutant», – поділився деталями нового релізу на сторінці свого ЖЖ Фоззі.

Офіційна жива презентація альбому та стрічки відбулася у тому самому театрі ім. Івана Франка 14 лютого 2015 року.

Теґи: Українська музика, український рок, ТНМК, Симфо хіп-хоп

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Круууууть! Очень круто слышать любимые песни в таком исполнении!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *