ТНМК & KOZAK SYSTEM - Мамо
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп, Рок та альтернатива

ТНМК & KOZAK SYSTEM – Мамо (Відео)

Новий сингл ТНМК та KOZAK SYSTEM “Мамо” – пісня-обіцянка матерям солдатів, що все буде добре.

Про що співати під час війни? Про неї й співати.

24 лютого Україна прокинулась від вибухів – так почалася нова епоха в історії людської цивілізації. Звичний світ вже ніколи не буде колишнім, війна торкнулася кожної української людини, кожної родини, кожної оселі. За ці тижні країна невідворотно змінилася – попри легенди про кількість гетьманів на кількість населення, ми зібралися в одне ціле, захищаючи нашу землю. росія намагається знищити все українське й тільки наші солдати стоять їм на заваді.

Танок на майдані Конґо презентує сингл “Мамо”, колаборацію з українським гуртом KOZAK SYSTEM. В цій пісні йдеться про те, як український солдат повертається додому лише на один день й обіцяє мамі, що все буде добре.

Фоззі: “Рік тому Іван Леньо з KOZAK SYSTEM запропонував зробити цей трек, наче оповідь про розмову військового з мамою – на старій кухні, за столом, затягнутим давньою клейонкою. Ця картина одразу жваво поставала перед очима. Ми зробили окрему версію, переписавши текст та змінивши аранжування. І тепер, рік потому, з’ясувалося, що й весна холодна, й війна значно ближче, ніж раніше – раптом кожне слово в цій пісні набуло додаткової ваги. Рік тому ніхто не міг знати, що текст цієї пісні стане настільки реальним. Але ми точно повернемося переможцями після бою – це вже інша Україна. Та інший світ“.

Фагот: “Коли я продюсував цей трек, мені в деяких місцях відчулося замість кіка використати звук пострілу гармати. Не міг тоді я знати що ця звукова метафора дуже скоро стане для всіх нас суворою реальністю.”

Іван Леньо: “Наразі вся Україна, усі її діти встають захищати Незалежність, встають захищати наш народ. І матері сьогодні сидять вдома, хвилються і чекаєють звістку, але ми маємо запевнити всіх мам, що ми повертатимемося живими. Ворога буде розбито. Слава Україні!”

Слухайте сингл “Мамо” від Танок на майдані Конґо та KOZAK SYSTEM відсьогодні на усіх платформах.

Наразі учасники гуртів ТНМК та KOZAK SYSTEM вступили до лав Територіальної Оборони та займаються волонтерською діяльністю. А мами трьох учасників ТНМК досі перебувають в Харкові.

ТНМК & KOZAK SYSTEM – Мамо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *