ТНМК – Контакт
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Контакт (Кліп)

Прем’єра від гурту «ТНМК»: музиканти презентують анімаційний відеокліп до нового синглу «Контакт». Режисер та художник: Марія Оз.

За словами учасників ТНМК, «Контакт» представляє собою покладене на музику гумористичне науково-фантастичне оповідання про те, як одного разу Ілон Маск зателефонував Фаготу та повідомив, що виконавця обрано для першого контакту з позаземною цивілізацією – синіми жінками з планети Венера.

«На третій од білої зірки планеті, цивілізація гуманоїдів, що називають себе землянами, зайшла в глухий кут. Не в змозі зупинити внутрішні війни та подолати на своїй планеті навіть голод, вони вирішили вимандрувати у космос. Дізнавшись про небезпеку зіткнення з войовничою та нерозвиненою цивілізацією землян, Галактичний Сенат вирішив діяти на випередження і зібрав делегацію, яка мала би пояснити землянам недоцільність їхньої космічної експансії, допоки вони не облаштують свою планету, як слід. Для цього з усіх гуманоїдів всесвіту було обрано венеріанок – синіх жінок з планети Венера, прекрасних коханок та велелюбних дипломаток, здатних приборкати найгіршого космічного дракона. Їм треба обрати одного землянина та передати через нього послання до людської цивілізації – кохайтеся між собою, допоки хижі думки не полишать вас. Якщо місія делегації синіх жінок завершиться невдачею, Сенат залишає за собою право на будь-які кардинальні рішення, включаючи транклюкирування. Відтепер доля третьої планети залежить від результату цього контакту…» – йдеться в анотації до новинки.

Авторство сценарію кліпу належить Ользі Навроцькій. «Пробувала себе в новій ролі сценариста. Хотіли пожартувати, аж тут повідомлення про те, що глава NASA Джим Брайденстайн заявив про виявлення фосфіну в атмосфері Венери. Це є найважливішою подією за весь час пошуків свідоцтв гіпотетичного існування позаземного життя. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter. Раніше вчені з Массачусетса і Кардіффа повідомили, що виявили в хмарах Венери газ фосфін, який може вказувати на наявність життя на планеті», – пише у соціальних мережах Ольга.

ТНМК – Контакт
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Stepan says:

    Якась наркоманія. Хто постачальник?

  2. Andy says:

    Я один не розумію навіщо я це подивився? Не хочу бути токсичним, але дуже погано, інструменал зовсім не цікавий, а пісня звучить, як 15-річної давнини (може так і було задумано)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *