ТНМК – Кольорова
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Кольорова (Кавер)

Хлопці з гурту «ТНМК» переспівали «Кольорову» пісню Кузьми Скрябіна у рамках створення добірки саундтреків кінострічки «Я, “Побєда” і Берлін» (за мотивами повісті Андрія Кузьменка).

Музиканти зі самого початку хотіли, щоб у новій версії композиції також лунав вокал Андрія. І тому Фагот вирішив звернутися до продюсера Володимира Бебешка, якому вдалося розшукати стару сесію оригінального запису вокалу. За словами учасників «ТНМК», це було максимально правильне рішення, адже завдяки йому у пісні все «стало на свої місця».

ТНМК – Кольорова

Фагот зазначив, що «Кольорова» за своєю суттю є схожою на прийомом у психотерапевта, у моменти, коли ти терміново потребуєш підтримки. Коли лікар для тебе все розкладає по поличках. Дана композиція є поетичним кодом вислову «все, що з тобою відбувається, це виключно те, як ти до того ставишся» а все інше – ну, хіба що намалюєш.

Зауважимо, що перша оригінальна версія «Кольорової» пісні з’явилася у 2009 році, здивувавши багатьох своєю відвертістю. Прості та на перший погляд не серйозні слова композиції насправді приховують у собі глибокий сенс, який відкривається слухачу ближче до завершення роботи. Глибокий зміст композиції «Кольорова» складається в ідеальний пазл із головною темою майбутнього кінофільму.

ТНМК – Кольорова

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *