ТНМК – Історія України за 5 Хвилин
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Історія України за 5 Хвилин (Кліп)

Гурт «ТНМК» («Танок на майдані Конґо») презентував нове відео «Історія України за 5 хвилин», у якому, відповідно до назви, всю історію нашої держави викладено всього лише за якихось декілька хвилин. Музика – Олег Михайлюта, він же Фагот; слова – Артем Полежака; анімація – Сашко Даниленко. Зауважимо, що дана робота побачила світ за підтримки українського Міністерства інформаційної політики.

Отдых в Украине: популярні українські курортні готелі і санаторії, де можна добре провести відпустку або вихідні. Відкрий для себе Україну, подорожуй і пізнавай нове!

«Історію, говорять, пишуть переможці, тож приєднуйтесь, шановні», – коментує Фагот.

Словом, якщо для вас шкільні чи університетські уроки з Історії України були мукою, радимо подивитися цю роботу від «ТНМК», адже за допомогою нового та цікавого формату ви легко зможете освіжити ваші знання з історії неньки.

«Від великого вибуху і до сьогоднішніх днів, транзитом через самі визначні події нашої історії. Досить вже поглядати із сумом і жалем на власне минуле, бо українці дійсно мають чим пишатися! А ж що буде далі – залежить тільки від нас усіх!» – пишуть у соціальних мережах музиканти «ТНМК».

Цікаво, що з прем’єрою відео «Історія України за 5 хвилин» трапилася не дуже приємна ситуація – «добрі люди» розповсюдили ролик ще за тиждень до офіційного релізу, тому музиканти просять усіх бажаючих підтримати їхнє оригінальне відео репостом. Після офіційної презентації, до слова, проблеми не завершилися – ролик на YouTube-каналі «ТНМК» час від часу є (був?) не доступним.

Але це не змогло знищити вірусний ефект відео, до якого користувачі лишили чимало відгуків. Ось деякі з них:
«Особлива подяка за те, що кліп не виглядає «вишиватно», а навпаки, дуже стильно. Протягом 5 хвилин змушує не зводити очей! Стільки деталей, нюансів, які не хочеться пропустити»;
«Аж захотілось вивчити текст і наспівувати – бомбезно все – ідея, текст, малюнки, озвучка, музика і, звичайно, наша Історія!»;
«Звук одним дублем писався? Як він там дихає? Я стільки слів за тиждень не виговорюю» ;
«Варто на вітчизняних каналах виділити по 5 хв праймтайму, щоб маленькі глядачі і дорослі слухачі не забували хто вони».

ТНМК – Історія України за 5 Хвилин

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Класна пісня! Це те, що треба на разі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *