ТНМК і Брати Гадюкіни – Гострі ножі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ТНМК і Брати Гадюкіни – Гострі ножі (Сингл)

«Джізес попросив, щоб у хатах були тільки гострі ножі», – запевняють музиканти двох відомих українських команд «ТНМК» і «Брати Гадюкіни» у своїй новій спільній пісні. Трек «Гострі Ножі» вони презентували у якості зимово-святкового подарунку поціновувачам української музики, але вперше його було представлено публіці ще восени 2017 року, на святкуванні двадцятиріччя спільного існування «ТНМК». За словами учасників обох гуртів, ідея записати цю композицію народилася на минулий День Незалежності, коли їм захотілося за допомогою музики передати свої реальні відчуття нашого із вами буремного часу. Часу, коли всім украй необхідно триматися своїх.

«А послухайте-но наш новий трек з «Братами Гадюкіними» під назвою «Гострі ножі»! Я називаю його госпелом буремних часів. Це той самий випадок, коли ми відчуваємо себе починаючим молодим колективом», – пише у Фейсбук Олександр «Фоззі» Сидоренко.

«Для нас величезна честь мати спільну пісню з легендами. Багато років тому я купував їхній вініл, а наразі ми зробили спільний трек. Уявляєте?» – додає Олег «Фагот» Михайлюта.

Запис пісні «Гострі ножі» відбувався на студії «Гадів» – GAD Records, та, частково, на столичній студії звукозапису M.A.R.T.

Авторство тексту цієї саркастичної композиції належить Фоззі. За його словами, обидва колективи також вирішили відзняти до спільного треку офіційний відеокліп, але для нього все ніяк не могли вигадати влучний сценарій. Втім, нещодавно непогана ідея таки з’явилася і вже найближчим часом музиканти мають взятися за її реалізацію. Слідкуйте за новинами!

ТНМК і Брати Гадюкіни – Гострі ножі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *