ТНМК - Гупало Василь (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Гупало Василь (Кліп)

Дев’ять місяців знадобилось новому українському супергерою для того, щоб з’явитись на світ та розпочати свою одвічну боротьбу з темними силами. Його ім’я – Гупало Василь, і він, як співається в пісні «ТНМК» , обов’язково закохає все зло. Бо всяке завдання йому до снаги – чи то вигнати зі своєї землі непроханих загарбників, чи то допомогти комусь у любовних справах, чи то й зовсім зупинити небезпечний астероїд, що безупинно насувається на Землю. Він той, кого конче потребує наша країна.

Гупало Василь – мальований персонаж нового анімаційного кліпу гурту «Танок на Майдані Конго», який став 37-м (!) роликом у відеографії популярного колективу. Цікаво, що це відео є першим анімаційно-мальованим кліпом за всю сімнадцятирічну історію «ТНМК».

Персонаж Василя народився у голові Олександра «Фоззі» Сидоренка, який, пишучи текст пісні «Гупало Василь», уявляв перед собою образ іншого Василя – Вірастюка. Чи сподобався текст самому українському спортсмену-важковаговику поки що достовірно невідомо, адже на попередньо узгоджений e-mail музиканта він так і не відповів, а ще раз перепитати у нього враження Фоззі якось не наважується. Але Гупало Василь ще до презентації присвяченого собі кліпу активно зажив власним героїчним життям, якому неабияк посприяли прихильники «ТНМК» та їхній креативний фан-арт.

Написана пісня досить довго чекала свого зіркового часу, який настав під час роботи над останньою студійною платівкою «Танків» під назвою «Дзеркало». Перетворити «Василя» у своєрідну родзинку альбому та самий справжній медіа-хіт, музикантам дорослим допомогли музиканти маленькі – діти з дитячого хору «Зернятко». Також до роботи над музичним оформленням пісні було залучено бандуриста Ярослава Джуся.

Над візуальним втіленням композиції «Гупало Василь» працював молодий український фільммейкер Сашко Даниленко, відомий своїми роботами для гуртів «ДахаБраха» та Kwoon. У рамках його унікальної техніки було створено більше 88 замальовок для анімування персонажів нового кліпу та візуалізації пейзажів їхнього казкового світу. До речі, не так давно Олександр завітав у гості до Майкла Щура, де більше розповів про свою особливу техніку, роботу над образом Василя та іншими персонажами. Переглянути інтерв’ю можна за наступним посиланням.

Теґи: Українська музика, Танок на майдані конго, ТНМК

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *