Танок на Майданi Конго - Фідель
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Фідель (Кліп)

На нещодавньому святкуванні дня народження гурту ТНМК був презентований новий кліп на пісню “Фідель“, який є стартовим синглом нової музичної програми музикантів. Фагот і Фоззі у компанії свого давнього друга і оператора Ярослава Пилунського вирушили на легендарну Кубу задля екранізації нової композиції на історичній батьківщині Фіделя Кастро. Зйомки проходили в столиці Куби Гавані і тривали протягом десяти днів. За словами музикантів, особлива сюжетна лінія в кліпі відсутня, адже відео відображає їх бачення і відчуття Куби, передаючи глядачам меседж про те, що поки живий Фідель, всі ми можемо залишатися дітьми.

Композиція “Фідель” має особливе значення як для музикантів, так і для прихильників гурту ТНМК, адже у пісні згадуються імена таких культових особистостей, як Джон Леннон, Боб Марлі, Тупак та інших, а також імена друзів і колег музикантів, які вже залишили цей світ – Міхея і Ігора Пелиха.

Режисером відеороботи на пісню “Фідель” виступив Фагот. Кліп вперше вийшов в ефір музичних каналів України і був презентований в інтернеті 17 червня 2013 року. За словами музикантів, ТНМК планують у найближчому майбутньому випустити відеофільм про свою дивовижну мандрівку на Кубу, а також додати відзнятий матеріал у свій наступний відеокліп, тож зовсім незабаром варто чекати новинок і сюрпризів від культових виконавців.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *