ТНМК & Ельвіра Сарихаліл - Доми
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК & Ельвіра Сарихаліл – Доми (Кліп)

Учасники гурту “ТНМК” презентують свою нову роботу під назвою “Доми”. Початково цю пісню готувалися оприлюдити у День кримського спротиву російській окупації, але сьогоднішня ситуація у нашій країні показала, що не треба приурочувати пісню до одого конкретного дня, адже її сенс змінився. За словами музикантів, вони хочуть розповісти всьому світу про те, що українці готові боронити власні землі від агресорів.

Дану концептуальну пісню було записано за участі співачки Ельвіри Сарихаліл, а в її основу покладено слова Сергія Жадана (“Як ми будували свої доми?”).

Фагот з “ТНМК” розповів, що знайомствоз Ельвірою відбулося вже на студії звукозапису, адже вся робота відбувалася у форматі суцільної спонтанної імпроівзації. “Російська Федерація не тільки знову позбавила кримських татар батьківських домівок, але і зазіхнула на кожен український дім. Адже прогнилим імперіям завжди всього мало. І замість того, щоб лагодити власне, вони звикли руйнувати чуже”, – каже фронтмен “ТНМК”.

Втім, у пісні “Доми” відсутні жаль чи розпач. Напаки, вона є саундтреком непереможної волі, мудрості та боротьби за рідну домівку. Супроводжує цю спільну композицію тематичне відео, побудоване на пісочній анімації Каті Дзюби.

ТНМК & Ельвіра Сарихаліл – Доми

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *