ТНМК – Дзеркало
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп, Рок та альтернатива

ТНМК – Дзеркало (Кліп)

Хлопці з гурту «ТНМК» у своєму новому кліпі «Дзеркало» добряче поглузували з усіх користувачів соціальних мереж, які у гонитві за дорогоцінними лайками видають бажане за реальність, а чуже життя за власний побут. Адже й дійсно, орендувати на півгодини дорогу автівку для того щоб зробити у ній селфі, чи, наприклад, зібрати в одному фото всі подаровані на День Народження квіти та видати їх за доказ надзвичайної любові хлопця – це вже своєрідні тренди сучасності. І були би вони всі надзвичайно смішними, якби не були б таким сумними, зокрема, як той останній епізод відео за участі виборців і депутата.

«Кліп «Дзеркало» несе актуальний соціальний меседж: глянцеве життя – це вигадана оболонка, віртуальний світ, в якому є красива картинка, але немає місця для щастя і справжніх людських цінностей. Нескінченна гонитва за трендами, нав’язаними ідеалами і статусом зміщують акценти і життєві пріоритети, особливо серед молоді. У кліпі ми звертаємо увагу на вади і показуємо пороки сучасного суспільства, закликаючи задуматися про справжні цінності. Набратися сміливості і просто бути собою, бути чесним перед оточуючими», – каже про новинку Фагот з «ТНМК».

«У сюжеті ми використовували образи, які часто можна побачити в реальному житті. Пам’ятайте, істинна велич – вона всередині, вона не кидається в очі, а решта – зовнішній блиск, мішура, не варта зусиль і витрачання часу», – підтверджує слова свого друга Фоззі.

Українська музика: ТНМК – Дзеркало

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *