ТНМК – Друга новина
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

ТНМК – Друга новина (Кліп)

«Друга новина» від гурту ТНМК – це офіційний саундтрек до української фантастичної стрічки «Бобот та енергія Всесвіту», яка розповідає історію про можливе зникнення електроенергії на Землі внаслідок потужного вибуху. До слова, Бобот – це жива трансформаторна будка, один з помічників головного героя, якого прихильники гурту можуть згадати ще за кліпом «Новина» 2012 року. Пригодницька стрічка стартувала у вітчизняному прокаті тридцятого серпня.

За словами Фагота з ТНМК, дуже символічним є те, що колись кліп гурту став основною ідеєю для цілого кіно, а наразі його персонажі та актори взяли участь у зйомках нового музичного відео. «Коли на вулиці +32, а зніматися все одно треба. П’ять годин в усьому цьому ми барабанили по палаючих діжках, знімаючи синхрони до кліпу «Друга новина», – йдеться у повідомленні команди в Instagram.

Спеціально задля зйомок кліпу «Друга новина», учасники ТНМК практично повністю відновили одну з локацій фільму, тому актори та музиканти немов знову повернулися на знімальний майданчик стрічки. Окрім того, у відео можна побачити безпосередні кадри з самого фільму. Режисером кліпу виступив Олег «Фагот» Михайлюта, який також став саунд-продюсером кінокартини. Оператор – Сергій Познанський, монтаж – Денис Захаров.

Ось як відреагували на новинку глядачі: «Ну гаразд-гаразд, піду на фільм, вмовили»; «Як завжди – густо, моцно, енергійно і епічно»; «Евробляха навіть в кліпі проскочила»; «Нагадує Пригоди Електроніка 2.0»; «ТНМК, Ваші пісні вже майже 20 років зі мною! І ця пісня увійде в плейлист 100%».

ТНМК – Друга новина

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Прикольно дуже! Мені сподобалося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *