Тіна Кароль & Юлія Саніна – Вільна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Тіна Кароль & Юлія Саніна – Вільна (Кліп)

Тіна Кароль і Юлія Саніна (THE HARDKISS) презентували дуетну роботу під назвою «Вільна», яка стала офіційним саундтреком до української стрічки «Віддана». Вихід фільму в український широкий прокат заплановано на січень наступного року.

За словами Тіни Кароль, у пісні і кліпі «Вільна» іде мова про різні вибори і виклики на життєвому шляху кожної жінки, адже, на думку співачки, всі жінки народжуються вільними, але з часом суспільство починає позбавляти їх цієї привілеї. Словом, перед вами справжній жіночий маніфест, мантра, яку присвячено силі сестринства.

У свою чергу Юлія Саніна зазначає, що «Вільна» – це гімн сучасної вільної жінки. Цікаво, що Юля і Тіна вже близько року обмірковували потенційну можливість співпраці, але їм все ніяк не вдавалося віднайти потрібну «влучну» композицію, яка би пасувала обом виконавицям. Пісня «Вільна» як не виглядає частиною репертуару THE HARDKISS, так і не схожа на роботи Тіни Кароль, але саме у ній співачкам вдалося гармонійно поєднати дві свої творчі натури.

Варто зазначити, що поєднання протилежних музичних напрямків і сценічних іміджів, за задумом перекликається з образами головних героїнь фільму «Віддана» – служниці на ім’я Стефанія та її господині Адель.

Продюсер стрічки Надія Зайончковська розповіла, що з самого початку вся знімальна команда дуже хотіла, аби саундтрек до фільму створила саме Тіна Кароль, адже, на їхню думку, романтична і драматична манера виконання Тіни змогла би якнайкраще підкреслити загальну атмосферу кінороботи. Втім, коли Тіна запропонувала долучити до роботи Юлію Саніну, всі з радістю погодилися, бо поєднання не схожих образів і різної харизми виконавиць проведе влучну аналогію з відносинами головних героїнь фільму.

Тіна Кароль & Юлія Саніна – Вільна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *