Тіна Кароль - Вільні. Нескорені
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Тіна Кароль – Вільні. Нескорені (Кліп)

«Вільні. Нескорені»: Тіна Кароль презентувала перший сингл від початку повномасштабної війни та доповнила реліз офіційним кліпом. За словами артистки, ця композиція є мантрою супротиву, нервом нескореності, символом невідворотних змін.

«Довгий час я нічого не писала і навіть не могла нормально звучати. Мені не подобалось як я співаю, не подобалося що я пишу… Мені хотілося бути для людей мотиватором, давати певний поштовх, а не виплескувати на них весь свій біль. Адже всім боляче. І потім, попрацювавши над собою, я немов відродилася у пісні «Вільні. Нескорені». Наш час настав! Досить печалі!» – коментує Тіна Кароль.

Знімальний процес кліпу «Вільні. Нескорені» відбувався на Харківщині, на території Піщаного кварцового кар’єру у селі Новоселівка. Як зазначила співачка, зйомки видалися доволі важкими, адже у кар’єрі було надзвичайно холодно. А потім, практично до опіків, їй довелося терпіти жар від металевої збруї, яка нагрілася від вогню. «Витримали, зняли, показали. Вийшов цікавий кліп», – додає виконавиця.

Режисура кліпу – справа рук Ксенії Каргіної та Єлизавети Клюзко.

Тіна Кароль – Вільні. Нескорені

Ось деякі відгуки про новинку:

  • «Мені дуже подобається в кліпі Тіна. Богиня. Пісня – як мантра по життю, на повторі»;
  • «Не вистачає драйвової інструментальної музичної підтримки, яка була раніше»;
  • «Гарний кліп неймовірна робота але чи на часі зараз знімати такі кліпи. Мені здається що виконавці зараз перероджуються і чим простіший кліп і чим простіше пісня тим вона зрозуміліша. Бо вишукувати сенси і дивитися на принади інших зараз не хочеться. Хочеться простоти. Хочеться зрозумілих речей а не додумувати і вигадувати. Але робота звісно нарна і режисера і Тіни. Про пісню ще не знаю треба вслухатися»;
  • «Я тут побачила і почула не лише ноти патріотизму, стійкості і незламності українського народу, але й щирі почуття сильної жінки»;
  • «Щоб зрозуміти Тіну, треба разів 5 передивитись відео»;
  • «Незвично бачити Тіну в такому амплуа, але мені дуже сподобався кліп і особливо музика! Успіхів і миру всім нам».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *