Тіна Кароль та Shumei - Стерва
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Тіна Кароль та Shumei – Стерва (Кліп)

Композиція «Стерва», яку нещодавно презентували Тіна Кароль та Shumei, є історією про пристрасну любов, без якої міцні стосунки не можуть існувати. Образи, ревнощі та суперечки є всього лише перешкодами на шляху до побудови міцних, щирих та справжніх взаємин.

Тіна Кароль: «Сподіваюся, ця композиція стане опорою для багатьох людей, а голос – емоційним зв’язком, надійним магічним мостом, який може об’єднувати людей із магічними силами. Насолоджуйтеся нашою пристрасною дуетною піснею «Стерва» і не сваріться з коханими, принаймні надовго».

Тіна Кароль та Shumei - Стерва

Shumei: «Робота із Тіною – це суцільне задоволення. Вона – особистість, якою захоплюєшся з найпершої зустрічі. Багато влучних слів можуть її охарактеризувати, але її основні якості – це, все ж таки, простота та людяність, якими, на жаль, сьогодні не всі можуть похизуватися».

Зйомки кліпу «Стерва» відбувалися у Львові, на місцевому залізничному вокзалі. Головні ролі емоційного відео випало втілити Богдану Шелудяку та Юлії Свіжинській. Режисура: Наталя Курган.

Тіна Кароль та Shumei – Стерва
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *