Тінь Сонця – Закохані вогні
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тінь Сонця – Закохані вогні (Кліп)

Записавши взимку поточного року нову пісню «Закохані вогні», учасники гурту «Тінь Сонця» одразу ж зрозуміли, що саме вона є одним з головних претендентів на зйомку наступного відеокліпу. Так, зрештою, і сталося – в останній день весни команда порадувала прихильників новим яскравим роликом, який для «ТС» створили Володимир Кареба (режисер-постановник), Лев Костенко (оператор-постановник), Дмитро Терьохін (виконавчий продюсер) та інші члени знімальної групи. Додамо, що свіжа музична міні-стрічка стала четвертим офіційним кліпом у відеографії столичних хеві-фолк-рокерів.

«Якісна відеоробота – це те, чого ми прагнули дуже давно. Саме тому ми провели чимало переговорів з чудовими українськими режисерами і наш вибір зупинився на команді Володимира Кареби. Ми вдячні йому за цікавий погляд на пісню та наполегливу натхненну роботу! Пригадую, що зйомка локації на даху одного з новобілицьких будинків була під загрозою зриву, оскільки здійнялася справжня буря і по Києву пройшло штормове попередження. У цей же час у реальному вогні палала Борщагівка. Це був неймовірно екстремальний досвід. Проте один із нас містичним чином зробив так, що усі хмари і вітер почали обходити наш будинок, утворивши у небі своєрідний безхмарний оазис, що врятувало усі наші неймовірні потуги. Я досі під враженням і особливо приємно грати з такою людиною пліч-о-пліч. Дякую також величезній команді друзів та волонтерів, які взяли на себе левову частку чорнової роботи, яка нам – музикантам – суттєво спростила життя. Дякувати Всевишньому, результат вийшов на достойному рівні, але останнє слово за нашими шанувальниками!» – коментує для «Нотаток» новинку лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк.

Варто також згадати, що команда наразі вже встигла розпочати великий фестивальний сезон двома виступами у Хмельницькому та Ужгороді, а наступною зупинкою музикантів стане козацька столиця Чигирин – саме там 3 червня відбудеться всеукраїнський фестиваль духовної пісні Vira Fest. Слідкуйте за наступними переміщеннями козак-рокерів у соціальних мережах!

Українська музика: Тінь Сонця – Закохані вогні

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ігор Бузницький says:

    Ну що можна сказати, посполиті… це БОМБА! Справжній дорослий музичний твір і виднограй! Респект всім причетним до цієї роботи! Реально круто, люди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *