Тінь Сонця – Закохані вогні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тінь Сонця – Закохані вогні (Сингл)

Пропонуємо вам провести День всіх закоханих під акомпанемент нової романтичної пісні від гурту «Тінь Сонця» під назвою «Закохані вогні», у якій хоча і піде мова про кохання, але під фірмовий для гурту потужний музичний супровід. За словами лідера гурту, автора слів і музики згаданої новинки Сергія Василюка, ця композиція є дуже особливою для нього, адже має довгу цікаву історію (свого часу перша англомовна версія даного треку планувалася як частина репертуару сайд-проекту Сергія «Урус Шайтан»). Запис треку проходив на столичній SUNRISE Studio, зведення та мастеринг: Стас Семилєтов.

«Свого часу я відкрив для себе музику народного купальського танцю «Наталка», який невдовзі став лейтмотивом композиції. Він асоціюється із чимось кельтським чи скандинавським, та я гадаю, що цей стародавній мотив якраз і підтверджує те, що музична Україна є невід’ємною частиною європейського культурного простору. Якщо вертатись до пісні, то вона пережила дуже багато творчих перевтілень і гадаю, що саме зараз настав її час. На жаль, триває війна, в той же час, ще довше живуть у наших душах особливі цінності, особливі почуття, про які не варто забувати, а навпаки – про які треба співати! Кохаймо і нехай Доля подарує кожному з нас такі крила, якими можна обійняти увесь світ!» – розповів читачам «Нотаток» Сергій Василюк.

Нагадаємо, що трохи раніше лідер «Тінь Сонця» зазначав, що у команди виникла ідея трохи урізноманітнити тематику свого музичного матеріалу та випустити цілий студійний альбом, присвячений напрямку романтизму, тому чекаємо наступних новин від гурту!

Тінь Сонця – Закохані вогні

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *