Тінь Сонця – Щедрик
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тінь Сонця – Щедрик (Сингл)

Стародавня українська обрядова щедрівка, музична обробка якої свого часу принесла всесвітнє визнання вітчизняному композитору Миколі Леонтовичу, отримала нове, потужно-металеве звучання, не втративши водночас свого особливого святкового духу. Це музиканти відомого гурту «Тінь Сонця» презентували у всесвітній мережі свою версію «Щедрика», записану на київській студії звукозапису SUNRISE.

«Маємо надію, що наш «Щедрик» додасть вам веселого святкового настрою та наповнить радісними, позитивними емоціями ваші домівки! Хочеться вже пришвидшити ті святкові дні та сповна відчути їхню казковість!» – зазначили в анотації учасники гурту «Тінь Сонця».

Цікаво, що історія оригінального «Щедрика» йде корінням аж у дохристиянські часи. За допомогою цієї щедрівки люди бажали один одному здоров’я, достатку та щедрого врожаю на майбутній календарний рік, адже звістку про це їм приносила ластівочка. Варто додати, що дана щедрівка має досить нетиповий для класичних різдвяних пісень вигляд, адже виконується в мінорному ключі та у дуже високому, нехарактерному для таких творів темпі.

Щодо «Щедрика» у виконанні гурту «Тінь Сонця», то він увійшов до тематичної музичної добірки святкових пісень, яка наразі активно поширюється серед українських бійців на передовій.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *