Тінь Сонця - Ромко живий!
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тінь Сонця – Ромко живий! (Сингл)

Музиканти столичного heavy/folk колективу «Тінь Сонця» днями оприлюднили в Інтернеті свою нову композицію під назвою «Ромко живий!», написану на актуальну сьогодні тематику.

«Майже рік тому в наші двері постукалась війна. Кожен з нас сприйняв її по-своєму. У когось почалось цілком нове життя, у когось воно обірвалось, а в когось – так нічого й не змінилось… Наша нова пісня розкаже про те, що накипіло за весь цей час – про героїзм та боротьбу за життя на фоні буденного дріб’язку або ж просто загальної байдужості», – розповів вокаліст гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк.

Запис пілотного синглу з майбутньої номерної платівки колективу відбувався на студії давнього товариша музикантів Костянтина Науменка (SUNRISE Studio). Зазначимо, що майбутній альбом стане вже сьомим повноформатним релізом у дискографії гурту «Тінь Сонця». Інші нові композиції хлопці обіцяють представити публіці під час весняного туру «Промінь Волі», який стартує вже завтра, 12 березня у Маріуполі. Завершить серію концертів великий сольний виступ у столиці України, запланований на 5 квітня 2015 р. Слідкуйте за новинами та анонсами від гурту на офіційному сайті формації.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/195334949″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. HarshWInter says:

    Hi! When could I download this song? Should I purchase it?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *