Тінь Сонця – Останні ночі без тебе
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тінь Сонця та Христина Панасюк – Останні ночі без тебе (Сингл)

Знаний heavy-folk гурт «Тінь Сонця», спільно з молодою виконавицею Христиною Панасюк, вперше виконали дуетну пісню «Останні ночі без тебе» близько місяця тому, а наразі вже готові презентувати для всіх охочих меломанів її студійну версію. Авторство слів і музики новинки належить вокалісту «ТС» Сергію Василюку.

«Коли на початку року народилася музика майбутньої пісні, практично відразу відчулось, що у ній має бути діалог хлопця та дівчини. Слова приходили і в Києві, і на Сході, зрештою, на квартирі мого побратима Ігора Янса, у Харкові, під час туру «Слобожанщина – форпост України», текст був дописаний. До теми війни вдалося додати якоїсь романтики і практично відразу стало зрозуміло, що найкраще жіночу роль у цій пісні зіграє Христина Панасюк – багаторічна волонтерка, співачка і натхненниця наших бійців. Під час поїздки «Музичного батальйону» в Слов’янськ та Рубіжне, ми з Христиною почали її розучувати. Прямо в гримерці презентували пісню усьому колективу. Менш як за тиждень ми з музикантами витягли Христину до Києва (сама вона з Рівного) і зробили неймовірно творчу репетицію! Антон і Серж почали імпровізаційний «джем», у результаті чого відбувся справжній музичний вибух: народились зовсім неочікувані партії, які неймовірно збагатили пісню!» – поділився історією створення композиції «Останні ночі без тебе» із усіма читачами «Нотаток» Сергій Василюк.

Він також додав, що загалом, процес творення аранжування видався дуже швидким, але пізніше значно більше мороки було зі зведенням – перфекціонізм музикантів зашкалював, та все ж у результаті дав свої плоди.

Тінь Сонця та Христина Панасюк – Останні ночі без тебе

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Богдан says:

    Коментар з ютуба:
    Lachlan Baird: Makes want to learn the language.
    Краще не скажеш. Дуже сильна пісня, одного разу почув – вже не забудеш.
    Моя особиста думка: жіночій вокал до рівня Сергія не дотягує. Тут би когось з голосом Тарьї Турунен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *