Тінь Сонця – Нові сингли
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тінь Сонця – Нові сингли

Знаний український гурт «Тінь Сонця» нещодавно поділився зі своїми прихильниками двома абсолютно новими композиціями «На відблисках мого меча» та «Слобожанський Рок’н’рол». Обидва свіжі треки записувалися на київській студії звукозапису Sunrise, а їхнім зведенням займався Володимир Приходько.

Слова пісні «На відблисках мого меча» написала молода українська письменниця Злата-Зоряна Паламарчук. За її словами, ці рядки були написані спеціально для лідера гурту Сергія Василюка. «І це при тому, що ми вдвох навіть гадки не мали про це аж до тієї секунди, коли останнє слово не з’явилося на папері – ось тоді я вже точно зрозуміла, для кого призначалася ця пісня. Для мене це просто неймовірні емоції, коли твоя особиста творчість стає шматочком творчості інших», – зазначила вона.

Другу ж пісню під назвою «Слобожанський Рок’н’рол» написав сам Сергій Василюк, присвятивши її всій східній частині нашої держави. «Якщо чесно, я доволі давно хотів присвятити пісню Східній Україні, адже її природа фантастична та просто унікальна! Я впевнений, що слобожанці з часом збагнуть свою унікальність та відчують себе справжніми українцями на всі сто відсотків, можливо навіть більше за галичан чи наддніпрянців», – прокоментував автор.

Нагадаємо, що нещодавно «Тінь Сонця» повернулись з мандрівки Донеччиною, де хлопці виступали спеціально для наших військових, добровольців та мирних жителів.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *