Тінь Сонця – Громом і вогнем
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тінь Сонця – Громом і вогнем (Сингл)

Прихильники знаного столичного folk-metal гурту «Тінь Сонця» нарешті дочекалися музичних новин від колективу – Сергій Василюк і ко днями оприлюднили у мережі свій новий студійний інтернет-сингл під назвою «Громом і вогнем». Нова пісня «ТС», музику і слова до якої написав фронтмен гурту, вийшла дуже актуальною та патріотичною, фактично військово-бойовою, яка закликає ставати до правого бою задля алегоричного вознесіння до сонця нашого буремного краю.

Робота над новою піснею «Громом і вогнем» проходила на київській студії звукозапису Sunrise Studio під керівництвом Стаса Семілєтова. Цікаво, що ця композиція стала першим результатом студійної роботи після деяких змін складу «Тінь Сонця» – нещодавно до колективу долучився старий-новий басист Сергій Гавара, який вже був учасником «ТС» в 2012-2013 роках, а також новий гітарист Антон Короткович. Окрім того, через певні причини, у соціальних мережах гурту було оголошення про припинення співпраці з Іваном Григоряком.

Варто зазначити, що з самого початку 2016 року, учасники гурту максимально сконцентровані на студійній роботі над своїм майбутнім альбомом «Буремний край», що стане сьомим повноформатним релізом у дискографії «Тінь Сонця». Нова ж пісня «Громом і вогнем» – його титульна композиція та одна з основних складових майбутньої, однойменної з назвою диску концертної програми. Слідкуйте за анонсами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *