Тінь Сонця – Грім в ковальні Бога
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тінь Сонця – Грім в ковальні Бога (Альбом)

Багато хто сходиться на думці, що випадковостей не існує і все, що відбувається у світі, має свою логічність, доцільність і певне призначення. Так вже сталося, що роботу над новим альбомом під назвою «Грім в ковальні Бога» учасники фольк-метал гурту «Тінь Сонця» завершили напередодні найкривавіших і найжахливіших подій новітньої національно-визвольної революції, які назавжи залишаться в історії сучасної України. Цікаво, що свіжа платівка музикантів цілком і повністю присвячена тематиці одвічної боротьби нашого народу за свою волю, права і незалежність, що триває починаючи від найдавніших часів і аж до сьогодення. Адже так історично складалося, що завжди у нашій поневоленій різними загарбниками країні знаходилися національні герої – лицарі, які ладні були без вагань покласти своє життя у святій боротьбі за державність. Сталося так і сьогодні.

Альбом «Грім в ковальні Бога» став четвертим студійним доробком у дискграфії гурту, поєднавши у собі десять пісень і одну інструментальну композицію. Саме пісня під назвою «Меч Арея» авторства відомого борця-УНСОвця Василя Лютого (Живосила), тематично починає відлік пісень нового релізу, завершючи його у фіналі своїм інстументальним варіантом. Варто зазначити, що даний твір останнім часом користується популярністю серед українських музикантів – одразу ж згадується його переспів від «Гайдамаків» і багатьох інших. Проте учасникам гурту «Тінь Сонця» вдалося виконати його у власній, притаманній самим собі манері, що неодмінно зацікавить не тільки прихильників формації, а й звичайних меломанів. Саме рядки з даної композиції послужили музикантам також у якості назви для альбому. Лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк розповідав про назву нового диску «Грім в ковальні Бога» наступне: “Бачачи всю ту несправедливість і кривду, яка твориться в світі, сам Всевишній закликає нас до боротьби і кожному кує свою зброю!”. Отже, співставивши тематику платівки і її загальні войовничі настрої, сумнівів щодо назви релізу в учасників гурту майже не лишилось. Пісня «Меч Арея» у виконанні Сергія лунала також зі сцени оточеного «беркутом» революційного Євромайдану під час подій, що мали місце 19-го лютого.

У рамках туру на підтримку нового альбому музиканти планували провести ряд масштабних концертів, який мав би завершуватия грандіозним музичним дійством у столиці України наприкінці березня. Проте з огляду на нещодавні драматичні події, дати туру звістно ж було перенесено, тож слідкуйте за новинами від «Тінь Сонця». Концерт-відкриття турне, що відбувся ще 15 лютого у Львові, відзначився, окрім неймовірної енергетики й українського драйву, ще і не дуже радісним епізодом. Справа в тому, що представники «Правого Сектора» через відмову музикантів допустити їх до мікрофону, зчинили з останніми бійку, у результаті якої, на щастя, серйозно ніхто не постраждав. Треба віддати належне музикантам, які після такої своєрідної перерви зуміли швидко прийти в себе і продовжили виступ.

Підтримати важку працю музикантів може кожен з вас, придбавши ліцензійну копію нової платівки на офіційному сайті «Тінь Сонця» за наступним посиланням.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. HarshWInter says:

    It`s really awesome! Simply one of the best rusian(ukrainian) folk rock soundtracks, ever.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *