Тінь Сонця – Буремний Край
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тінь Сонця – Буремний Край (Альбом)

Новий альбом знаного українського козак-рок гурту «Тінь Сонця» під назвою «Буремний Край» вже офіційно з’явився у мережі! Наразі п’яту за ліком платівку музикантів можна вільно послухати у соціальних мережах та спеціальних платформах, а вже за деякий час «Буремний Край» буде представлено також на сервісах офіційного продажу музичного матеріалу на зразок iTunes, Google Play та інших. Таким чином, незабаром абсолютно всі бажаючі зможуть підтримати «Тінь Сонця» то докласти руку до подальших релізів гурту, а якщо ж ви є прихильником олд-скульного способу купівлі музики, хлопці мають гарні новини і для вас: трохи ближче до початку майбутнього концертного туру, свіжий реліз буде видано на фізичних компакт-дисках.

«Буремний Край» вмістив у себе десять нових треків колективу, записаних на студії звукозапису Sunrise Studio під керівництвом Стаса Семилетова. Переважну більшість музики та слів написав лідер «Тінь Сонця» Сергій Василюк, який окрім своїх прямих вокальних обов’язків також деінде виступив у ролі бас-гітариста. Додамо, що свою назву платівка отримала не випадково, а за доброю традицією команди запозичила її з тексту однієї з пісень («Громом і вогнем»).

За словами фронтмена «Тінь Сонця», ця робота відчутно «гітарніша» у порівнянні з попередніми релізами, а також вперше в історії гурту більшість пісень альбому розповідають слухачу не про минулі часи, а про сучасність. Цікаво, що початково музиканти планували видати лонг-плей ще навесні поточного року, але зрештою, наче гарному вину, вирішили дати матеріалу «настоятися» та презентували своє дітище вже по завершенню насиченого фестивального літа.

Слідкуйте за розкладом великого концертного туру команди у соціальних мережах та не пропустіть виступ у вашому місті!

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

 1. Arsen says:

  Щось мені відверто так здається, що «Тінь Сонця» по троху здувається. І «Буремний Край» тому зайве підтвердження. ІМХО альбом слабий, без іскорки. «Тінь Сонця» наче перетворились на класичну шаблону групу без своєї особливості. До слова «Бурмний край» не вистоїть у жодному порівнянні з попередніми релізами гурту, де так і пре енергетика.

  1. Дмитро says:

   Ну, в плані музики є таке, але я пояснюю це потребою бути засобом підняття бойового духу, адже вони зараз конкретно на армію працюють, а тому їм не до музичних вивертів. Але музика сама по собі доволі непогана

 2. Margo says:

  Дозволю собі не погодитись з попереднім коментарем. На мою думку, хлопці дивовижні і енергійні, як завжди, цьому підтрвердження нещодавній концерт на якому я була в Харкові. Кому не вистачає емоцій, пропоную відвідати найближчий концерт. Впевнена, не залишетесь розчарованими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *