Тінь Сонця – Заколисав
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тінь Сонця – Заколисав (Кліп)

До вашої уваги справжня лірика від гурту «Тінь Сонця»!

«Скромно, але душевно», – саме так охарактеризував новий кліп «Заколисав» лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк. В основу даної композиції покладено лірику сучасного поета Миколаївщини Сашка Обрія.

Режисером відео стала Вікторія Грицюта з Одеси. Частину кліпу було знято в Одесі (у Парку меморіального комплексу Одеської 411-ї берегової батареї), а іншу – у Києві, у екопарку Осокорки.

«Цікаво, що у пісні використаний реально записаний братами Марущаками звук кумки червоночеревої. Стас Семилєтов відсемплував його коли зводив пісню і тепер цей звук легко можна використовувати. Але це автентичний звук, а не десь у інтернеті завантажений. Жабки на фоні – це просто звичайні жаби, а кумки – це їхні дуже близькі родичі, до речі, отруйні, але вони зробили пісню «Заколисав» набагато яскравішою», – розповів вокаліст гурту «Тінь Сонця».

За словами учасників колективу, не зважаючи на те, що пісня «Заколисав» є достатньо «лайтовою», вона не стала ознакою відходу гурту від власних традицій, а є продовженням списку чуттєвих романтичних робіт команди, які радо сприймаються на концертах.

Тінь Сонця – Заколисав

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *