Тінь Сонця – Танець
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тінь Сонця – Танець (EP)

Напередодні свого великого столичного виступу (20.04, клуб MonteRay), музиканти гурту «Тінь Сонця» презентували потужний міні-альбом під назвою «Танець». Свіжий реліз умістив у себе три треки – «Луканнон», «Спалена земля» і «Танець», загальною тривалістю близько 13 хвилин. Нагадаємо, що зовсім нещодавно команда відсвяткувала поважну річницю – 16 років з часу першого виступу повним складом, відтак, на згаданому нами майбутньому концерті музиканти обіцяють не тільки представити новинки з ЕР та майбутнього лонг-плею, але і всі перевірені часом хіти.

«Ми це зробили! Дякую усім, хто долучився, зокрема нашим шанувальникам-благодійникам, які підтримали! Люблю вас, усіх обіймаю», – пише у Facebook лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк.

Наразі міні-альбом доступний для вільного ознайомлення у режимі онлайн, а незабаром усі охочі зможуть підтримати колектив та придбати ліцензійний музичний контент на спеціалізованих медіа-майданчиках на зразок Google Play та iTunes.

Також варто додати, що прихильники команди сприйняли новинку із великим ентузіазмом:
«Набагато краще звучить, аніж концертні версії. Особливо порадувало басове завершення «Лукканону». Ну а студійка «Спаленої землі» нагадала про старий добрий Prowler»;
«Як це сильно і зворушливо, він пісні «Танець» прямо мурахи по шкірі. Це потужно і емоційно глибоко, прямо як «Меч Арея». Дякую!»;
«Чудовий міні-альбом, кожна пісня неймовірна як музично, так і текстово».

Тінь Сонця – Танець
Тінь Сонця y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *