Тінь Сонця – Осінь, Ти Моя Весна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тінь Сонця – Осінь. Ти Моя Весна (Сингл)

Для когось і осінь цілком може бути весною – символічним початком дечого нового, сезоном, сповненим сил та життєвої енергії, а ще, звісно, кохання. Цілком можливо, що десь так і відбувається у житті музикантів гурту «Тінь Сонця», принаймні таке враження складається при прослуховуванні їхньої нової студійної роботі «Осінь. Ти Моя Весна», яка покликана розмалювати осінню атмосферу меломанів ще більш насиченими фарбами та стати чудовим саундтреком прийдешнього передзимового періоду.

«Презентуємо нову пісню! Щасливий, що вона народилась і так стрімко увірвалась у життя «Тінь Сонця». Дякую Музі, Життю, учасникам гурту «Тінь Сонця» та просто неймовірним людям: Стасу Семілєтову за неймовірний творчий підхід і все, все, все; Костянтину Науменко за теплоту SUNRISE Studio, розуміння, терпимість, щирість і невимушеність; Kamil Nowakowski за казкову осінь, яку ти знайшов! Анатолію Лащенкову за просто неймовірно добре серце… Дякую також перелітним птахам, здається, це журавлі – з ними пісня зазвучала!», – пише на своїй сторінці у Facebook фронтмен «Тінь Сонця» Сергій Василюк.

Зауважимо, що свіжа пісня «Осінь. Ти Моя Весна» увійде до переліку треків майбутнього альбому гурту «Тінь Сонця» під назвою «Зачарований Світ», концертний тур на підтримку якого розпочнеться вже незабаром. Слідкуйте за анонсами на сторінках команди у соціальних мережах.

Тінь Сонця – Осінь. Ти Моя Весна

Тінь Сонця у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *