TimmyGan - Самі Нечесні Ноги
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TimmyGan – Самі Нечесні Ноги (Кліп)

Не дарма люди кажуть, що «в ногах правди немає», але учасники молодого столичного тріо TimmyGan, здається, сприйняли це прислів’я занадто буквально, презентувавши на розсуд загалу свою першу студійну композицію «Самі Нечесні Ноги» та доповнивши її офіційним кліпом. За словами музикантів, вони вже давно обрали саме цю пісню для власного медіа-дебюту, але робота над нею розтягнулася на добрих півроку, що, власне, не дивно, зважаючи на те, що раніше жоден з учасників проекту досвіду у професійному записі не мав. Відтак, чимало супутніх процесів було відкрито вперше, що потребувало зусиль та часу. У результаті цієї кропіткої праці, оригінальний варіант пісні, котрий до цього виконувався на виступах, було повністю змінено.

У кліпі «Самі Нечесні Ноги», сюжетна лінія розкривається за допомоги танцювального номеру, виконаного пальцями рук (finger tutting). «Наша композиція та відео переповідають історію «любовного трикутника», де ні один з героїв не залишається щасливим. Не зважаючи на подібний драматизм і відсутність хеппі-енду, дана робота має розважальний характер і не сприймається у якості сумного твору», – кажуть TimmyGan.

Учасники проекту власноруч виконали потрібну хореографію, асоціюючи танцюючі пальці з «Самими нечесними ногами». Не дивлячись на те, що TimmyGan ще зовсім молодий гурт, менш ніж за тиждень їхнє дебютне відео набрало першу тисячу переглядів на YouTube.

Українська музика: TimmyGan – Самі Нечесні Ноги

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *