TIME – Фінал
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

TIME – Фінал (Кліп)

Молодий дівочий поп-рок гурт TIME з міста Черкаси презентував другий кліп своєї відеографії під назвою «Фінал». За словами дівчат, це історія про кохання, яке не здатне принести нічого, окрім розбитого серця, про кохання, сповнене смутком і невиправданими сподіваннями.

«От ми і зняли наш другий кліп! Важко повірити, що це все наяву, емоції просто зашкалюють! Дякуємо всім, хто підтримував нас і був з нами у цей день. Найбільше хочеться подякувати нашому керівнику Роману Чуприні, який завжди у нас вірить і робить все, щоб результат був справді бомбезним. А також дякуємо Kotovych Drew за круту зйомку та фотостудії Ptichka за затишок. Проживіть разом із нами цю історію. Вона точно відгукнеться у серцях тих, хто хоч раз любив. Болісно й жертовно», – йдеться в анотації до кліпу «Фінал».

«Мені дуже боліло, коли я писала цю пісню. Вона для мене – символ образи, яка залишила глибокий слід на серці. Але зараз я геть ні про що не шкодую. Тому що з почуттів народжується мистецтво. Мистецтво, в якому ти максимально чесний із собою. А чи це не найголовніше?» – додає вокалістка Анастасія Жупинас.

Зауважимо, що пісня «Фінал», так само як і попередня робота «Не Спиняй», увійде до майбутнього альбому гурту TIME, який має побачити світ у травні 2020 року.

TIME – Фінал
Гурт у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *