Tim ☼ - Скарб
shop

Tim ☼ – Скарб (Сингл)

Tim ☼ (читається як: Тім сонечко) – тернопільський виконавець-сонграйтер, представник незалежної інді-поп сцени. Наразі Tim ☼ працює над новим матеріалом і вже оприлюднив свій дебютний реліз – сингл під назвою «Скарб».

«Скарб» – це пісня про особистість, зізнання в коханні, вираз глибокого почуття любові, бажання сприяти та спостерігати за ростом індивідуальності.

Пісні Tim ☼ є елегантною сублімацією його власних почуттів, думок, питань та світоглядних конструкцій, що мають за мету занурити слухача в внутрішній світ виконавця і дослідити природу речей що відбуваються навколо.

Як каже сам виконавець: «мої пісні це лише легкий натяк на те ким я був, ким я є і ким стану».

Tim ☼ - Скарб

В своїй творчості, Tim ☼ не обмежується темами для пісень, жанровими кліше, трендами та шукає найцікавіші, в першу чергу для себе, способи комунікації зі слухачем на емоційному рівні, шляхом використання недорогої апаратури в домашній студії друга, глибоко пропрацьованим текстам і грі з очікуваннями слухачів.

Відмовившись від всього «зросійщеного», що було в житті молодого артиста родом з Одещини, Tim ☼ вкладає свою лепту в розвиток молодої української сцени і планує за рахунок своєї творчості впливати на рівень свідомості та музичної культури у своєму місті – Тернополі, і в цілому в країні.

Tim ☼ – Скарб
Музичні майданчики | Instagram

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Квітка says:

    послухала пісню, нагадує чимось джоджи 🥰

  2. Олександр says:

    мені особисто не зайшов трек, засолодкий голос якийсь, але обкладинка зроблено гідно, постарались

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *