ТІК - Запах війни
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ТІК – Запах війни (Кліп)

Відомий український гурт «ТІК» нещодавно презентував своє нове патріотичне відео під назвою «Запах війни». Цікаво, що ця композиція була написана аж дванадять років тому, і ось, наразі настав її час.
«У країні війна, і коли вона зачіпає кожного особисто, це стає загальною проблемою, тобто такою, що об’єднує людей. Коли сьогодні люди, збираючись, піднімають келих за мир, вони дійсно розуміють про що кажуть. Тому що, на жаль, війна увійшла чи не в половину осель українців, зачепила якимось боком і багато кому довелося відчути її на смак, запах чи інше», – розказав фронтмен гурту Віктор Бронюк.
Чуттєве відео на пісню «Запах війни» відзняв для музикантів режисер і оператор Ярослав Пілунський, який сам побував у полоні та відчув на собі весь жах війни.
Загалом, свіжий кліп було присвячено окрім наших військових, ще й мужнім українським волонтерам, які просто зараз роблять дійсно велику справу. Тим, хто не менше бійців ризикує власним життям, доставляючи на фронт окрім необхідних речей, ще й слова підтримки від всього українського народу. Ярослав Пілунський, творче об’єднання «Вавілон 13» та гурт «ТІК» у повному складі повсякчас активно підтримують рух волонтерської допомоги армії.
«Я хочу висловити величезну подяку волонтерам, тим людям, які полишили всі свої справи, якими вони займалися у буденному житті, беручи сьогодні активну участь у волонтерській роботі», – зазначив лідер «ТІК».

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, ТІК, Запах війни, кліп, відео, 2014, АТО

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *