ТІК – Від виборів до виборів
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ТІК – Від виборів до виборів (Пісня)

Відомий український гурт «ТІК» нещодавно презентував свою нову соціальну композицію під назвою «Від виборів до виборів». Свіжа пісня наразі є надактуальною у світлі майбутніх виборів у нашій країні та має на меті донести слухачам твердження про те, що найважливіший вибір варто перш за все зробити у власній голові.
«Зрозумій, коли ти йдеш на вибори, ти маєш точно вирішити для себе, куди ти прямуєш, що хочеш мати з цього в майбутньому. Треба бути відповідальним за свій вибір», – зазначив фронтмен Віктор Бронюк. Адже дійсно, сьогодні більшість громадян живе від одних виборів до інших, мріючи про стабільність, мир і повсякчас обіцяний кимось добробут.
«Якщо ти продаєш свій голос за гречку чи ще щось, то потім не дивуйся, що в результаті в тебе можуть відібрати шматок країни», – додав він. Віктор закликав всіх зробити на майбутніх виборах дійсно правильний вибір, не зважаючи ні на що.
«Дуже дивно, що останні кілька років наш народ не має певної чіткої мети. Таке враження, що наша мета – пережити одні вибори та дотягнути до інших. Наша мета – вибори 2014, вибори 2015 чи 2019… Дуже хочеться, щоб у цей міжвиборчий проміжок часу ми дійсно пожили, але є одна річ. Всі чомусь забувають, що вибори робляться в голові кожного з нас, і поки ми цей вибір не зробимо для себе, нічого не трапиться», – підсумував співак.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/172395407″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]


Интернет-магазин расходных материалов для печати Buy&Print предлагает вашему вниманию широкий ассортимент товаров по самым низким ценам. Узнайте о том, Как Заправить Картридж Canon 510 своими руками, а также покупайте оригинальные картриджи от Canon с доставкой по Киеву и всей Украине.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *