ТІК – Веснянка
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ТІК – Веснянка (Сингл)

У компаньйони до світлої сонячної погоди музиканти гурту «ТІК», також знані як ансамбль «Тверезість і Культура», підготували для слухачів такий самий позитивний музичний супровід – нову символічну композицію «Веснянка». Цікаво, що ця пісня по факту є кавером на однойменний трек естрадного виконавця Миколи Мозгового, якого учасники «ТІК» цілком справедливо ставлять на один рівень з Володимиром Івасюком і Назарієм Яремчуком – першоджерелами витоків цілої епохи української музики.

«Мої батьки просто-таки обожнювали творчість Миколи Мозгового і я дуже сподіваюся, що наступні покоління так само шануватимуть його музику. Я радий, що зараз мода на веснянки повертається, адже, як відомо, допоки пісню співають, вона живе. Нашій «Веснянці» ми додали більше світлого позитиву та оптимізму, водночас спробувавши зберегти автентичність оригінального твору. За допомогою пісні ми хотіли всім побажати більше оптимізму та добра, справжнього сонячного настрою, весни в душі, словах і піснях», – розповів лідер «ТІК» Віктор Бронюк.

Варто зазначити, що сама ідея такої композиції виникла у Віктора ще восени 2015 року, коли гурт запросили до виступу на урочистому концерті-пам’яті метра української естради у київському Палаці «Україна». Почувши пісенну історію веселого сопілкаря, лідер «ТІК» одразу ж зрозумів, що має її трохти осучаснити та доповнити власними музичними ідеями, у наслідок чого українські меломани отримали нову порцію якісної музики у вигляді свіжого синглу «Веснянка».

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *