Tik Tu – Ulitakis
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Tik Tu – Ulitakis (Альбом)

Тернопільський музичний проект Tik Tu завершив роботу над другим повноформатним альбомом своєї дискографії під назвою Ulitakis. Відтак, всі десять пісень свіжої платівки, які чекали на свою появу цілих два роки, вже доступні для прослуховування або придбання онлайн. Запис, зведення, та мастеринг – Шпиталь Рекордс.

За словами музикантів, при створенні даного лонг-плею, вони суттєво розширили межі власного звучання. Зокрема вони використали найрізноманітніші інструменти, серед яких – шумові какофонатори, аналогові клавішні, деякі звуки були конвертовані через касетні рекордери. До співробітництва також був запрошений артист тернопільського симфонічного оркестру, який виконав партії тромбона.

«З великим задоволенням та трепетом презентуємо свій новий альбом Ulitakis. Тут для вас 10 треків, 10 історій з головними героями, різноманітним вайбом, але цілісною картиною світу Tik Tu», – коментують учасники формації.

Окрім цифрових каналів, Ulitakis вийшов на дисках та касетах, які можна замовити, написавши на пошту tiktu.band@gmail.com.

Додамо, що наразі Tik Tu збираються вирушити у великий тур на підтримку альбому Ulitakis, що включатиме гастролі в Європі та в Україні. Слідкуйте за анонсами у соціальних мережах.

Tik Tu – Ulitakis
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *