Tik Tu – Твоє Моє
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Tik Tu – Твоє Моє (Сингл)

Tik Tu – молодий музичний проект з міста Тернопіль, що вкотре плодоносить свіжою музикою. Нещодавно музиканти презентували в Інтернеті свій новий сингл під назвою «Твоє Моє», який став другою композицією, слідом за треком «Пух», записаною ними у форматі тріо. Нагадаємо, що раніше Tik Tu був дуетним проектом, до складу якого входили Наталія Багрій (вокал, флейта) та Роман Божко (бас, клавішні та семпли), а нещодавно у ролі повноправного учасника гурту до них також долучився саундпродюсер Лесик Оmodada (ударні).

Раніше цю трійцю об’єднували роки праці в гурті Echo Gardens, та інших локальних атракціях. Загалом за плечима у музикантів великий досвід участі у проектах Namelless, «Ті, що падають вгору» та Los Colorados.

Повертаючись до самої новопрезентованої пісні «Твоє Моє», варто зазначити, що цей трек має досить довгу історію розвитку, трансформації та видозмін. «Існіє щонайменьше 5-6 різних стилістичних варіантів його запису, один з яких нарешті потрапив на широкий загал. «Твоє Моє» – уже другий записаний нами трек у форматі тріо, робота над яким проходила на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс», – розповів нашому сайту Лесик Оmodada.

Зважаючи на те, що свій перший живий концерт Тik Tu відіграли у травні 2014, а наразі в гандикапі гурту значиться сімнадцять успішних виступів у різних містах України, подальший стрімкий та впевнений розвиток цієї цікавої трійці не змусить себе довго чекати. Слідкуйте за новинами проекту у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *