Tik Tu – Shuma
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Tik Tu – Shuma (Альбом)

Назву дебютного студійного альбому Shuma тернопільського тріо Tik Tu було обрано не випадково, адже саме вона, у перекладі означаюча «шум», максимально доцільно описала різнобарвний з музичної точки зору матеріал платівки. Справа в тому, що всі троє учасників Tik Tu – мультиінструменталісти, і своє нове дітище вони називають експериментальними поєднаннями їхнього спільного «шуму», позбавленого стилістичних обмежень.

Цікаво, що у свіжому лонг-плеї Tik Tu віднайшли своє гармонійне поєднання не тільки численні музичні жанри, а і мова виконання композицій. «Тут ви зустрінете багато цікавих історій, багато колоритних персонажів, адже не завжди ми помічаємо усе, що знаходиться прямо біля нас. В альбомі Shuma органічно співіснує кілька мов – українська, англійська та литовська. Та найкраще і найприродніше, здається, вийшло заспівати саме українською, оскільки це та мова, якою думається, мріється, плачеться та сміється. Подекуди ми використовували власне словотворення, що пролягло тонесенькою ниткою крізь весь альбом. Мабуть то під впливом казок і оповідок, що розповідала мені бабця на староукраїнській мові. Загалом, за два роки співіснування, у Tik Tu назбиралося дуже багато треків – пісні потрапляли до альбому практично на конкурсній основі», – розповіла «Нотаткам» вокалістка Tik Tu Наталія Багрій.

За словами Наталі, Tik Tu вже зараз планують на майбутнє багато цікавого та неординарного матеріалу, освоюють нові музичні девайси та додаткові елементи задля концертних шоу. До речі, що стосується твердження щодо живих виступів, то пересвідчитись у ньому особисто ви матимете змогу вже 2 грудня у столичному клубі Mezzanine. Шукайте більше деталей тут.

Tik Tu – Shuma

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Наталія says:

    Шикарний альбом! Дуже дякую за таку цікаву мущику. Слухати дуже приємно! Творіть ще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *