Tik Tu – Планида
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Tik Tu – Планида (Сингл)

Декілька місяців активної творчої роботи, і от, новий трек тернопільського проекту Tik Tu нарешті доступний для ознайомлення усім поціновувачам нетривіальної української музики! Свіжий сингл носить назву «Планида», що у розмовному лексиконі зазвичай означає важку долю, та є символічним первістком з майбутнього повноформатного альбому команди, реліз якого заплановано на наступний календарний рік. Запис та зведення треку, звісно ж, відбувалися на студії Шпиталь Рекордс.

«Мотив пісні «Планида» був придуманий на репетиції у тернопільських підземеллях, а потім він пройшов шлях імпровізаційної трансформації під час літніх фестивалів, і аж до остаточного оформлення в студії. Ми довго його шліфували під час виступів і джем-сейшенів. Влітку ми засіли на студії на тиждень і таки «добили» трек», – розповів «Нотаткам» Лесик Omodada.

І хоча прем’єру майбутньої платівки Tik Tu меломанам доведеться ще зачекати, за словами Лесика, колектив вже зараз може похизуватися достатньою кількістю музичного матеріалу для її формування, тому, цілком можливо, вже за деякий час ми з вами отримаємо ще один подарунок від музикантів у вигляді наступного синглу. Слідкуйте за подальшими новинками у Фейсбук!

Українська музика: Tik Tu – Планида

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *