Tik Tu – Котку
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Tik Tu – Котку (Кліп)

«Комічне божевілля дитячої фантазії», – саме так захоплено назвали результат роботи молодої аніматорки Анастасії Фалілеєвої музиканти гурту Tik Tu, які завдяки цій творчій діяльності отримали дебютний відеокліп до пісні «Котку».

«Перший кліп Tik Tu зрів довго, але мусів бути зашибок. Мільйон анімації і всіляких приколів. Все завдяки Анастасії Фалілеєвій. Хтось скаже – доля, хтось – ну, такоє. А ви лайкайте, лайкайте», – коментує Лесик Omodada з Tik Tu.

«Якби не ви, то би не ми! Любі Tik Tu тішаться, і мені радісно. Усім цьом!» – каже в свою чергу юна аніматорка на ім`я Анастасія.

В основі візуальної історії «Котку» стоять два образи – жінки і кота, які живуть разом, але з часом кіт починає буквально зводити жінку з розуму. «Коти не ті, ким вони здаються», – декламують основний меседж роботи учасники Tik Tu. Сама ж режисер-аніматор вважає, що це творіння доцільніше називати навіть не відеокліпом, а цілим музичним мультфільмом, зі своїм сюжетом, настроєм та характером. Вона також зауважує, що цілком можливо у майбутньому продовжить співпрацю з тернополянами, чия музика видається дівчині дуже образною та майже ідеальною для візуалізації у подібному стилі.

Українська музика: Tik Tu – Котку

Tik Tu у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *