Tik Tu – Король птахів
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Tik Tu – Король птахів (Відео)

Учасники гурту Tik Tu оприлюднили у мережі лайв-відео до своєї пісні «Король птахів», зняте за підтримки URGNT Live (Онлайн-платформа Торонто). У ролику можна побачити панорами села Кутківці (Тернопільська област), звідки родом вокалістка формації Наталка Багрій.

«У Кутківцях спілкуються особливим лексиконом, яким я розмовляю зі своєю бабцею. Народна мова і вся ця «кутківецька автентика» завжди нагадують про себе у моєму житті. І я в цьому органічна: фольклорні мотиви постійно стукають у мої двері – не можу не відчинити», – розповідає Наталя.

«Основою пісні «Король птахів» стала мелодія, якій вже понад десять років. Ми відрили її у власних архівах і вирішили надати їй нове життя, нове звучання. Ми вирішили дати їй шанс в альбомі Ulitakis, вона прекрасно лягла в його концепцію як завершення усієї історії людсько-пташиних відносин. Текст було придумано під час відвідин фестивалю Маланок – це така подія у Чернівецькій області, можна сказати такий собі український карнавал. Саме тоді, на перетині минулого і майбутнього, традицій і сучасності, прийшла ідея написати саме такий текст», – коментує учасник Tik Tu та очільник студії «Шпиталь Рекордс» Лесик Omodada.

Нагадаємо, що близько місяця тому Tik Tu презентували ще один ролик – лірик-відео до пісні «Сутність всіх речей». За словами музикантів, це відео вони «нагуляли звивистими стежинами, розмірковуючи про істину істин, аби поладнати із внутрішнім Я».

Tik Tu – Король птахів

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *