Tik Tu – Introvert
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Tik Tu – Introvert (Кліп)

«Гостросюжетна містична байка» від гурту Tik Tu під назвою Introvert вже чекає сміливців, які не побояться зануритися у світ психодилічної інді-поп історії про мавку та двох мандрівників. Режисером кліпу виступила Софія Чайківська, операторську роботу виконав Дмитро Заглинський.

Цікаво, що це перший «рольовий» кліп у відеографії тернополян, тому очікування і сподівання самих музикантів стосовно фінального результату були дуже високі. Раніше учасники Tik Tu вже отримували достатню кількість пропозицій стосовно візуалізації тієї чи іншої їхньої пісні, але через різні обставини та розбіжності у поглядах на відео, ці потенційні співпраці так і не були втіленні у життя. Але, за словами музикантів Tik Tu, під час спілкування зі Софією та Дмитром вони одразу зрозуміли, що це «їхні люди», до того ж запропонована ідея одразу ж захопила учасників команди.

Більша частина знімального процесу тривала три дні та відбувалася у різних локаціях, зокрема у тернопільському Кутківецькому лісі та на ставках місцевого парку.

«Зніматись у кліпі Introvert було весело! Тим паче що він перший-єдиний- пречудовий :) Ласкаво прошу до перегяду», – пише у Facebook Лесик Omodada з Tik Tu.

Tik Tu – Introvert
Tik Tu y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *