Tik Tu – Хора
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Tik Tu – Hora (Міні-кліп)

Тернополяни з гурту Tik Tu наразі зосереджено готуються до презентації свого студійного повноформатного альбому Šumma, та вчора оприлюднили у мережі його своєрідний тізер – міні-відеокліп на одну з пісень майбутньої платівки під назвою Hora. Над роликом працювали дві подруги – Ольга Багрій та Аліна Майовецька з відеомайстерні PtahaZdahu, в рамках якої вони планують і надалі знімати цікаві музичні кліпи та соціальні проекти.

Зйомки відео Hora відбувалися в мальовничому лісі поблизу міста Теребовля, що на Тернопільщині. «Творчі ідеї, їхня реалізація, створений образ та монтаж – усе зробили Оля та Аліна. У цій ситуації я фактично виступала у ролі залученого до зйомок актора, який неухильно виконує всі вказівки режисера. «Хора» – це перша міні-робота нашої відеографії, якою ми з радістю ділимося з публікою», – розповіла «Нотаткам» фронтвумен гурту Tik Tu Наталія Багрій.

Станом на сьогоднішній день альбом Tik Tu під назвою Šumma («Шумма») вже практично знаходиться на завершальній стадії роботи. За словами музикантів, до платівки увійдуть пісні українською, литовською та чеською мовами, а також декілька бонусів-реміксів. Окрім того, до роботи над музичним матеріалом було долучено декілька цікавих позаштатних музикантів.


Tik Tu – Hora

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *