ТІК feat. Анастасія Приходько – ІсторіЯ
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ТІК feat. Анастасія Приходько – ІсторіЯ (Сингл)

Напередодні Дня Пам’яті та Примирення, музиканти відомого гурту «ТІК», в репертуарі якого з’являється все більше і більше мотиваційних та патріотичних творів, презентували ще одну пісню з цієї самої кагорти під назвою «ІсторіЯ», записану разом зі співачкою Анастасією Приходько. Останню літеру «Я» у назві композиції автори виділили не випадково, адже за задумом вона має символізувати той факт, що кожна людина має особисто вибудовувати свою власну історію, а також історію країни, в якій вона живе. Музиканти нагадують, що історію ніколи не творять абстрактні «вони» – вона завжди знаходиться у руках мільйонів індивідуальних «я».

«Багато хто з нас втомився від війни, фактично не знаючи її в лице. Люди закидають владі її бездіяльність, відсутність реформ, відсутність політичної волі, тощо… Так, звісно, у всього цього є підґрунтя, але жалітися – простіше за все. Ми маємо завжди йти до обраної мети, не сподіваючись на владу, покращення від політиків чи ще від якогось дідька лисого. Врешті-решт ми маємо взяти відповідальність на себе, а досягнення цілі рано чи пізно обов’язково прийде, підтвердженням чому є щоденні перемоги наших хлопців на східному фронті. По-інакшому просто не може бути! З нами Бог, Перемога і Україна», – зазначив лідер «ТІК» Віктор Бронюк.

«З Вітєю завжди працювати дуже весело та приємно, тому вся робота над композицією «ІсторіЯ» проходила виключно на комфортному позитивному ладі. Я дуже хвилювалася перед прем’єрою, адже для мене тематика та меседж цієї пісні є дуже важливими і я відчуваю певну відповідальність», – розповіла Анастасія Приходько.

В анотації до нового треку «ІсторіЯ», учасники «ТІК» та Анастасія Приходько відмітили, що присвячують цю новинку всім тим українцям, які не бояться творити власну історію та брати відповідальність у свої руки. Всім тим, хто з новими силами і незламною вірою готовий будувати омріяне щасливе майбуття.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *