ТІК - Meine Liebe (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ТІК – Meine Liebe (Кліп)

Музиканти гурту «ТІК» разом із своїм незмінним лідером Віктором Бронюком оприлюднили нове відео – свіжий кліп на позитивну пісню Meine Liebe. Зазначимо, що ця композиція є абсолютно новою та увійде до переліку пісень майбутнього альбому «Люби ти Україну!», який має з’явитись на полицях музичних крамничок вже найближчим часом. Платівка стане четвертим повноформатним релізом у дискографії проекту «Тверезість і Культура», слідом за останнім альбомом під назвою «Весільний», який побачив світ у 2011 році.

Нове відео для музикантів відзняв їхній давній друг Роман Веркулич, який вже неодноразово раніше співпрацював із колективом. Знімальний процес відбувався влітку 2014 року та тривав протягом трьох днів. Головну роль розшукуючого кохання ботаніка зіграв відомий телеведучий та шоумен Славко Соломка. За сюжетом кліпу постійно розчаровуючись у дівчатах, він майже опустив руки, але зустрів свою справжню любов у досить неочікуваному місті – у міському трамваї, де він опинився через те, що Віктор Бронюк вкрав його велосипед.

«Це наш подарунок для всіх, кому у цей непростий час не вистачає романтики, ніжності й оптимізму. Дуже сподіваємось, що після перегляду кліпу всі знову згадають про найголовніше – почуття. І те, що в житті завжди знайдеться місце для хеппі-енду!» – розповів вокаліст «ТІК» Віктор Бронюк.

Теґи: Українська музика, ТІК, Meine Liebe, Кліп

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *