ТІК - Люби ти Україну
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ТІК – Люби ти Україну

Новий кліп від хлопців з гурту “ТІК” на пісню “Люби ти Україну” досить кардинально відрізняється від попередніх відеоробіт музикантів насамперед серйозністю піднятого питання, а також рясною кількістю символізмів, присутніх у відео. Режисером нової музичної міні-стрічки виступив Роман Веркулич, який вже неодноразово співпрацював із музикантами, доклавши руку до значної частини їх відеографії. За словами режисера кліпу, нову відеороботу гурту “ТІК” було вирішено побудувати у формі уявного сновидіння, яке може наснитись чи не кожному українцю і залишити після себе на ранок не дуже приємний осад.
У якості головного героя відео було використано образ українського козака, який бачив дуже багато всього на своєму життєвому шляху, повсякчас борючись всіма правдами і неправдами за свою вітчизну, домівку і сповнене глибоким сенсом повсякденне життя. Як зазначав вокаліст гурту Віктор Бронюк, козак – символ сили і боротьби, мудрості і життєвого досвіду, який поклав своє життя заради того, щоб наші сучасники могли з гордістю усвідомлювати себе українцями, вільними і незалежними людьми. Проте те, що має місце у сьогоденні дещо різниця зі сталими уявленнями старого про краще життя.
Музиканти прагнули за допомогою свого кліпу показати реальність без прикрас і донести до людей переконання щодо необхідності змін, а кожну масштабну зміну, як відомо, необхідно починати з малого – зі своєї свідомості.
Всі зйомки свіжого кліпу відбувалися в чистому полі поблизу міста Буча, що на Київщині, а сама композиція “Люби ти Україну” записувалась на кіностудії імені Олександра Довженка і має увійти у наступний студійний альбом “ТІК“, що стане четвертим у дискографії музикантів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *