ТІК – ІсторіЯ
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ТІК – ІсторіЯ (Кліп)

Трохи більше місяця тому музиканти поп/фолк гурту «Тверезість і Культура», або ж просто «ТІК», презентували у мережі свою нову, спільну з Анастасією Приходько композицію під назвою «ІсторіЯ», яку присвятили всім мужнім українським воїнам. Ну а наразі учасники колективу вже активно доповнюють згаданий музичний твір візуальним супроводом, поширюючи в Інтернеті свіжий офіційний кліп, створений цього разу, щоправда, без участі пані Приходько.

У відеороботі «ІсторіЯ» учасники «ТІК» вирішили відмовитись від коштовних декорацій, акторів, стилістів, гримерів та усього іншого супутнього реквізиту, взявши за основу моменти своїх нещодавніх концертних мандрівок до гарячих місць на сході України, зокрема, у кадр потрапили виступи Віктора Бронюка і ко у Костянтинівці та поїздки до інших військових частин на передовій. «Можна відбути черговий день, так би мовити, просто для відмітки, а можна прожити його максимально наповнивши змістом, добром і пам’ятними зустрічами з людьми, які є справжнісінькими героями – творцями новітньої Української держави!» – йдеться в анотації.

«Історія пісні «ІсторіЯ», вибачте за тавтологію, розпочалася з численних прохань командирів бригад створити мотиваційну композицію для наших воїнів. Справа хороша, але «на замовлення» я писати пісні ніколи не вмів. Потрібні слова, які потім злилися в пісню, знайшлися, коли прийшло розуміння того, що мотивація і усвідомлення ціни волі сьогодні необхідні не стільки нашим героям, скільки всім тим, хто в мирних містах продовжує жалітися, як вони втомилися від війни. Від війни, якої, за великим рахунком, вони ніколи не бачили», – додав у свою чергу Віктор Бронюк.

Узагальнюючи все вищесказане, музиканти «ТІК» зазначили, що кліп «ІсторіЯ» знято у форматі «один звичайний день з життя гурту», та закликали інших українських виконавців підтримувати започатковану ініціативу, даруючи концерти та підтримку нашим воякам на Донбасі.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *