Ті, що падають вгору – Гріхи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ті, що падають вгору – Гріхи (EP)

Тернополяни з гурту «Ті, що падають вгору» презентували новий студійний міні-альбом з п’яти авторських треків, що отримав назву «Гріхи». Над матеріалом платівки музиканти працювали протягом двох останніх років, знаходячись у різних куточках України й обговорюючи більшість ідей у режимі онлайн. За словами учасників колективу, тематика їхніх композицій лишилася незмінною, але сама музика стала сильнішою та прозорішою. Запис пісень відбувався на студії «Шпиталь Рекордс».

Загальна атмосфера ЕР забарвлена у фірмову для команди казкову меланхолію, відтак платівка «Гріхи» може стати чудовим осіннім саундтреком для всіх поціновувачів нової україномовної музики.

«Ура! Це сталося! 11.11 об 11:11 вийшов наш четвертий альбом «Гріхи». Це найкрасивіше, що ми колись записували. Вуаля», – пише у Facebook фронтвумен гурту Ольга Чіркова.

Ті, що падають вгору – Гріхи
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Зауважимо, що трохи раніше було оприлюднено офіційний кліп до однієї з пісень платівки. Відео на пісню «Чому» від гурту «Ті, що падають вгору» змальовує історію однієї юної дівчини, у якої є свій уявний друг, що супроводжує її повсюди. Але, коли героїня починає розуміти, що вигаданий друг домінує в її житті, вона задається питанням, чому м ж так відбулося.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *