Ті, що падають вгору – Чому
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ті, що падають вгору – Чому (Сингл)

Прем’єра на «Нотатках»! Учасники відомого тернопільського андеґраунд-гурту «Ті що падають вгору» поділилися з меломанами новим студійним синглом «Чому».

За словами музикантів, перш ніж з’явитись у сьогоднішньому вигляді, пісня «Чому» перетерпіла кілька різних аранжувань і реформацій. У своєму остаточному варіанті дана композиція була записана цього року на студії «Шпиталь Рекордс» у рідному для виконавців Тернополі.

«Ця пісня покликана показати важливість діалогу у стосунках між двома закоханими людьми. Коли під впливом сильного почуття ми настільки відчуваємо один одного, що буквально чуємо, як ллється кров по тілу коханої людини. Та коли раптом це почуття гасне, задаєшся питанням «Чому?», – розповіли читачам «Нотаток» про новинку учасники гурту «Ті, що падають вгору».

Варто також додати, що за допомогою згаданої композиції тернополяни вирішили трохи привідкрити завісу над своїм майбутнім, четвертим за ліком альбомом, реліз якого заплановано на листопад поточного року. Слідкуйте за наступними новинами!

Ті, що падають вгору – Чому
Сайт гурту
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Ірина says:

    Цікаво! Не пропадайте на довго!

  2. Nata says:

    З усієї пісні один рядок чіпляє. Решта – трохи незрозуміло до чого…. для зв’язки слів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *