Ті, що падають вгору – Ніченька
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Ті, що падають вгору – Ніченька (Кліп)

У найдовшу ніч року (з 21 на 22 грудня), тернополяни з арт-рок гурту «Ті, що падають вгору» презентували нове тематичне відео під назвою «Ніченька», відзняте на одну з пісень презентованого цього річ альбому «Десь там в небесах». За словами вокалісти команди Ольги Чіркової, цю композицію не варто сприймати у якості колискової, адже, у першу чергу, це діалог молодої стомленої мами з ніченькою.

«Наша «Ніченька» – це композиція про щастя материнства і про не часті приємні миті нічного спокою, коли залишаєшся сам-на-сам зі своїми роздумами. Моя донька уже доросла і я вже не сиджу ночами поряд з її ліжечком, не ношу її цілий день і півночі на руках. Але той час, коли це все було, я точно ніколи не забуду. Тоді всі мої потреби як жінки чи особистості зникли і перетворилися на потреби маленького клубочка – моєї дитинки. І це зовсім не трагедія – це щастя материнства. Як би там не було, воно стомлює. Хочеться викроїти хоча б хвилинку для себе, тільки для себе. Коли приходить ніч, ти залишаєшся з собою наодинці, ніч – це той час, коли твоє солодке чадо заснуло і ніхто на заважатиме. Ніч вислухає, не посміється з тебе і не засудить. Це твоя подруга і твій психолог на даний час», – розповідає Ольга.

Вона також зазначила, що «Ніченька» народилася під час імпровізації на одній з репетицій гурту «Ті, що падають вгору», коли незвичайні магічні звуки гітар одразу намалювали в уяві виконавиці сюжет, який одразу ж захотілося оспівати.

Ті, що падають вгору – Ніченька

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *