Ті, Що Падають Вгору – Дивина
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ті, Що Падають Вгору – Дивина (Альбом)

Тернопільський гурт «Ті, Що Падають Вгору», якому цьогоріч виповнюється, на хвилиночку, цілих дев’ятнадцять років, записав студійний повноформатний альбом та назвав його «Дивина». Кілька днів тому музиканти виклали згадану платівку в Інтернет для вільного завантаження, проте якщо ви бажаєте підтримати учасників гурту та заохотити до подальшої студійної діяльності, радимо придбати ліцензійний контент за допомогою iTunes чи Google Play.

Та й дійсно, студійних записів «Тих, Що Падають Вгору» слухачам ой як не вистачало, адже до «Дивини» у дискографії тернополян значився лише 9-трековий альбом 2002 року під назвою «Та, що танцює з вітром», виданий тільки на аудіокасетах. Наразі у всесвітній мережі, все ж таки, можна відшукати оцифровану версію цієї платівки, правда, у не найкращій якості, що, власне, не дивно.

Повертаючись до платівки «Дивина», варто зазначити, що вона вмістила у себе дванадцять авторських композицій колективу з зовсім різних періодів його творчої діяльності. Запис альбому, за словами музикантів, тривав у період з 2008 по 2015 роки, а представлений у ньому музичний матеріал перед тим як отримати своє фінальне звучання, безліч разів змінювався, дописувався, переписувався, словом, всіляко трансформувався та вдосконалювався.

«Над альбомом довго і нудно працювала ціла купа людей. Є такий київський музикант та звукорежисер Дмитро Остроушко (вокаліст гурту «Щастя»), то він приїжджав і допомагав нам із записом. Ми писали новий матеріал тижнями, створили багато нових композицій. Але коли почали переслуховувати, все воно нам видавалося якимось не таким: там фальшиво, тут треба переписати, тут дописати, а час ішов. Це був дуже бурхливий період нашої діяльності. Пройшов час, змінився склад гурту, але ми вирішили, що раз вже маємо на руках цей матеріал, то просто таки мусимо довести його до ладу, оформити та видати», – розповіла вокаліста гурту Ольга Чіркова.

Зазначимо, що презентація платівки «Дивина» відбулася у рідному для музикантів Тернополі, в арт-галереї Бункермуз, живу відео трансляцію звідки мали змогу переглянути всі бажаючі у будь-якому куточку планети.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *