Ті, що падають вгору – Десь там в небесах
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ті, що падають вгору – Десь там в небесах (Альбом)

Нарешті настає час для презентації третього номерного альбому представників тернопільського андеграунду, гурту «Ті, що падають вгору»! Сьогоднішній реліз отримав назву «Десь там, в небесах» на честь титульного однойменного треку, який і задав настрій усьому альбому. До свіжої платівки потрапили десять авторських творів колективу, записаних на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс» за участі місцевого майстра Лесика Omadada.

Практично весь матеріал платівки «Десь там, в небесах» (за виключенням треку «Зима»), було записано в оновленому складі команди, що, за словами музикантів, відчутно оновило їхнє звучання та дозволило записати матеріал на одному диханні, цілісно та сучасно. Загалом на студію учасники гурту прийшли практично із готовим на 100% пісенним матеріалом, який після відшліфовки саунд-продюсером, досить швидко перевтілився на фінальний варіант лонг-плею. Загальна ідея даної роботи «Ті, що падають вгору» – ніколи не варто розчаровуватись, адже не зважаючи на найприкріші життєві ситуації, слідом за зимою обов’язково настане весна, принісши разом із собою тепло, розквіт та світло. І зовсім не випадково, що новий диск тернополян побачив світ саме навесні, у пору, коли оновлюється світ, просинається природа, а в повітрі панує любов.

В основу більшості композицій релізу покладені найрізноманітніші людські почуття – від романтизму, пристрасті та кохання, до філософських діалогів зі своїм внутрішнім «я», пошуку місця у світі та навіть аналізу життєвих протиріч. Додамо, що всю цю емоційну інді-добірку можна офіційно придбати на сервісах iTunes та Google Play.

Ті, що падають вгору – Десь там в небесах

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *